Apie mus

“Gipura” - viena pajėgiausių plastikinių langų ir durų gamintojų Lietuvoje. Įmonė 2009 m. atidarė naują gamyklą, kurioje pagaminama iki 5 000 vnt. langų per mėnesį. Šiandien įmonė plastikinius ir aliuminio langus, duris bei konstrukcijas gamina aukščiausius reikalavimus keliančioms statybos organizacijoms ir šiuolaikiškos statybos objektų rangovams. 

Bendrovė nuolatos investuoja į technologines naujoves bei gamybos procesų modernizavimą ir tobulinimą. Todėl šiandien “Gipura” gali pasiūlyti geriausius plastikinius bei aliuminio langus, konstrukcijas ir duris.
2012 metais bendrovė modernizavo priešgaisrinių gaminių, aliuminio konstrukcijų ir durų, gamybą, atliko gaminių bandymus Lietuvos gaisrinių tyrimų centre ir įgijo LR GTC priešgaisrinių durų sertifikatus EI60, EI45, EI30.
Plastikinius langus ir duris “Gipura” gamina iš pasaulyje pripažinto aukščiausios kokybės (A klasės) profilio VEKA. “VEKA Alphaline” ir  "Softline 82" sistemą bendrovė naudoja šilčiausiam langui, “VEKA Softline 70” sistemą – šiltam stilingam langui, “VEKA Effectline” sistemą – šiltam patikimo standarto baltos spalvos langui. Gaminiams naudoja tik aukštos kokybės apkaustus, metalo konstruktyvines dalis ir furnitūros elementus. Tai lemia lango tvirtumą, sandarumą, estetiką ir ilgaamžiškumą.
Aliuminio konstrukcijas, langus ir duris bendrovė gamina iš Vakarų Europoje pripažintų aukštos kokybės aliuminio sistemų YAWALL SYSTEM bei PONZIO profilių, naudoja modernius stiklo paketus su gaminio paskirčiai reikalingomis savybėmis (pagerintų termo savybių, akustinių savybių, saulės kontrolės, padidinto atsparumo smūgiams stiklo paketai), priešgaisriniams gaminiams naudoja PILKINGTON priešgaisrinius stiklo paketus.
Gipura” šiandien siūlo aukščiausią kokybę už konkurentabilią kainą.